Rüya Tabirleri / hastane rüyaları / Rüyada oğlumu hastanede görmek

Rüyada oğlumu hastanede görmek

Rüyada oğlumu hastanede görmek üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, elinin bolluğa kavuşacağına bu sayede çektiği zahmetin biteceğine, kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, maddi olanaklarının artacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada oğlumu hastanede gördüyseniz

  • Sizi çekemeyen kimseler, aleyhinizde olmadık şeyler söyleyebilirler.
  • Ani karşılaşmalar, ilhamlar veya eşzamanlı olaylar dikkat gerektiriyor.

Rüyada oğlunu hastanede yatarken görüldüyse bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, para pul sahibi olacağına, çocuklar gibi mutlu olacağına, sahip olduklarını başkalarına hava atmak için kullanacağına, kısa süre içinde büyük başarılar kazanacağına, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments