Rüya Tabirleri / çorba rüyaları / Rüyada namaz çorbası görmek

Rüyada namaz çorbası görmek

Rüyada namaz çorbası görmek kendisini çekemeyen kişiler tarafından işlerinin baltalanacağına, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına alamet etmektedir.

Rüyada namaz çorbası gördüyseniz

  • Biraz dinlenin en iyisi kısa kır gezileri olabilir.
  • İnatçı olmamalısınız.

Rüyada namaz çorbası yemek yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine bu sayede elinin bolluğa kavuşacağına, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, ziraat ve harmandan fayda görmeye, her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine ancak çevresindeki insanların sürekli destek olacağına, özel hayatının renkleneceğine, aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments