Rüya Tabirleri / iç rüyaları / Rüyada mutfak içinde tuvalet görmek

Rüyada mutfak içinde tuvalet görmek

Rüyada mutfak içinde tuvalet görmek başarılarının ve zaferlerinin artacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, işitilecek kötü sözler ve hakaretler yüzünden kalp kırıklığı yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mutfak içinde tuvalet gördüyseniz

  • Herkes kendi konularıyla veya fikirleriyle o kadar meşgul ki, gazeteye ilan vermediğiniz sürece taleplerinizin ya da ihtiyaçlarınızın farkına varmaları zor olabilir.
  • İnsanların acılarına karşı hassassınız.

Rüyada toplum içinde tuvaletini yapılması can sıkıcı durumlarla karşılaşılacağına, uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, kişiyi yanlış bilgilendirecek olması yüzünden durup dururken pek çok düşman sahibi olunacağına tabir olunur.

Rüyada insan içinde tuvaletini yapılması çok büyük başarılar kazanılacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına ve çok güzel günler görüleceğine, insanlara her türlü yardımı yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada suyun içine tuvaletini yapılması her şeyin yolunda gideceğine, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine ve yeni bir haneye sahip olacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine, hayatınızdaki nankör bir kişinin varlığına ve bu kişinin sizi aldattığına, daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine inanılır.

Rüyada arabanın içine tuvaletini yapıldığında gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, geldiği noktaya ve mevkie de hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden en kısa zamanda kurtulacağına, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kalabalık içinde tuvaletini yapılması maddi açıdan büyük zarar edileceğine, kişinin maaşının yetmemesi durumunda borç almaya başlayacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments