Rüya Tabirleri / müdür rüyaları / Rüyada müdürünü sarhoş görmek

Rüyada müdürünü sarhoş görmek

Rüyada müdürünü sarhoş görmek ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, yalancı bir kişi ile istemeden kurulan bir ortaklığın zarar görmeden bozulacağına, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada müdürünü sarhoş gördüyseniz

  • Aslında boş verip, kendinizi düşünmeniz gerekiyor.
  • Evinize yapacağınız yatırımlar akıllıca olabilir.

Rüyada genel müdürünü sarhoş görüldüyse kar sağlayacağı işlere gireceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, hayatının da herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, gelmek istediği noktalara geleceğine yorumlanır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments