Rüya Tabirleri / mor rüyaları / Rüyada mor telefon görmek

Rüyada mor telefon görmek

Rüyada mor telefon görmek yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine, çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına, rüya sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine, ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine delalet eder.

Rüyada mor telefon gördüyseniz

  • Lüzumsuz beklentiler sabrınızı zorlasa da, son bir gayret göstermenizde fayda var.
  • Baskılar karşısında ani tepkiler vermemelisiniz.

Rüyada mor telefon kılıfı görüldüyse istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, birbirlerine karşı anlayışlarının ve hoşgörülerinin azalacağına, yeni bir işe girileceğine, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments