Rüya Tabirleri / ferace rüyaları / Rüyada mor ferace görmek

Rüyada mor ferace görmek

Rüyada mor ferace görmek sorunlu zamanlar geçireceğine ve sosyal hayatında endişe ve korku içinde olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına, çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, acı tecrübeler edineceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mor ferace gördüyseniz

  • Fikir alışverişleri planlarınızı da olumlu etkileyebilir.
  • Sosyal ilişkilerinizde, aile meselelerinizde veya iş hayatınızda bazı güçlüklerle karşılaşabilirsiniz.İnsanlarla sürtüşme meylindesiniz.

Rüyada mor ferace giymek rüyayı gören kişi için çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, istenmeyen olaylar yaşanacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, kişinin kendi ailesinden gelecek bir belaya, sevinçli haberlerin geride kalacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments