Rüya Tabirleri / elbise rüyaları / Rüyada mor elbise görmek

Rüyada mor elbise görmek

Rüyada mor elbise görmek işlerinin yolunda gideceğine, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine ve kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşılacağına, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına, bazı konularda konuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada mor elbise gördüyseniz

  • Borç alacak meseleleri veya duygusal bazı durumlara karışmanız iyi bir arkadaşlığınızın bozulmasına neden olabilir.
  • Şimdilik küstürülmüş bir tarafın görmezden gelinmesi gerekebilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada saten mor elbise giymek sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, kazancının hiç beklemediği bir miktarda artacağına, problemleri teker teker çözeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada uzun mor elbise giymek rüyayı gören kişi için çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine, işlerin ve çalışmaların günden güne daha azalacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine işaret eder.

Rüya alimlerine göre rüyada mor elbise giymek hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada mor elbise alınması yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına, iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına inanılır.

Rüyada üstünde mor elbise görülmesi kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, yetki sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada annemin mor elbise giydiğini görüldüğünde hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, eski enerjisini bulacağına, başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mor elbise hediye alındıysa yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra hiç istemediği bir sıkıntı yaşayacağına, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına delalettir.

Rüyada mor elbise bakmak çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine delalet eder.

Rüyada kırmızı mor elbise giymek rüyayı gören için hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına, kıskanılacak projelere imza atılacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumcularına göre rüyada mor elbise dikmek işlerin çok iyi bir hale geleceğine, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine, kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına yorulur.

Rüyada başkasının üzerinde mor elbise görülmesi hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına, büyük bir çaba gösterilmesine rağmen sorunların sürekli artacağına alamettir.

Rüyada kızının mor elbise giydiğini görüldüğünde üzüntülerin sevince dönüşeceğine ve hastalıkların son bulacağına, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, ailede rızık yokluğuna düşeceğine, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, iş ve mekan değiştireceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mor elbise denemek içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, zor bir durumda kalacağına, işlerin ters gideceğine, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eşinin mor elbise giydiğini görüldüyse hayal gibi bir hayat yaşayacağına, çalışmaların büyük getirileri olacağına, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada düğünde mor elbise giymek eline geçen kazancın bereketsiz olacağına, sevdikleriyle arasının açılacağına ve sıkıntı çekeceğine, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, insanlar tarafından daha büyük bir baskı göreceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mor elbise giymek görüldüyse başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına, hayallerindeki eve sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments