Rüya Tabirleri / mezarlık rüyaları / Rüyada mezarlığın üzerinde yürümek

Rüyada mezarlığın üzerinde yürümek

Rüyada mezarlığın üzerinde yürümek yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, o kişiye zararının dokunacağına, hayatındaki meselelere doğru açıdan bakmasıyla tüm sorunlarına kısa sürede çözüm bulacağına, zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, imkânların günden güne azalacağına, başkasının malına ve parasına göz dikerek menfaat elde edeceğine yorulur.

Rüyada mezarlığın üzerinde yürümek gördüyseniz

  • Uyku düzeninizdeki bozukluklar sıkıntlarınızın artmasına sebep olabilir.
  • Yakın çevrenizden kişiler bazı planlarınıza ya da işlerinize karışabilirler.

Rüyada mezarlığın üzerinde uçmak çok büyük atılımlar yapacağına, çevresindekilerle arasının açılacağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, rahatının yerine geleceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına inanılmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada mezarlığın üzerinde yatmak çok ünlü bir kişi olacağına, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine, özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, üst bir mevkiye terfiye alınacağına, uzunca bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına, tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına ve tasarrufa gitmesi gerekeceğine alamet eder.

Rüya alimlerine göre rüyada mezarlığın üzerinde namaz kılmak moral bozukluğu nedeni ile bir süreliğine her şeyi askıya alacağına, zararsız görünen bir olayın birçok problem doğuracağına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına, yanlış bir adım sonrasında sosyal ilişkilerinin bir anda bozulacağına, eline geçen fırsatları bu yüzden gerektiği gibi kullanamayacağına, rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine delalet eder.

Rüyada mezarlığın üzerine basmak keyifli sohbetler edeceğine ve uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına, atılan bazı adımların çok büyük sorunlara sebep olacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına ve maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments