Rüya Tabirleri / mezar rüyaları / Rüyada mezardan şeker toplamak

Rüyada mezardan şeker toplamak

Rüyada mezardan şeker toplamak uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine, aile içinde saadetinin artacağına, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına, koltuğunun da yükseleceğine, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mezardan şeker toplamak gördüyseniz

  • Beraberce vereceğiniz bazı kararları uygulamaya sokuyorsunuz.
  • Belli esaslarında yapılacak değişiklikler, bazı anlaşma veya düzenlemelerin rahatlamasını sağlayabilir.

Rüyada mezara şeker koymak parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, kişinin geri planda kalacağına, ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre sonra bazı sıkıntıların aşılacağına, moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine, her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına inanılmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada mezara şeker dökmek büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına, hayat standardı ve kalitesi olarak kişinin dilediği gibi yaşamaya devam edeceğine, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine, kazancını iki kat arttıracağına, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments