Rüya Tabirleri / ateş rüyaları / Rüyada mezarda ateş görmek

Rüyada mezarda ateş görmek

Spread the love

Rüyada mezarda ateş görmek sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine, bir sebeple zor bir döneme girileceğine, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına ve kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada mezarda ateş gördüyseniz

  • Eski fikirler yeni başlangıçlara neden olabilir.
  • Geleceğinizi ilgilendiren konularda disiplinli hareket etmeniz gerekiyor.

Rüyada mezarda ateş yakmak işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kararlarının çevresi tarafından dikkate alınmayacağına, kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine ve korkusuzca işinin başında duracağına, hem de para kaybettireceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, kazancın daha da artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mezarda ateş yanması rüya sahibi kişi için herkesten ileriye gideceğine, bazı kimselere haksızlık edeceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, anne baba sözünün dinlenmemesinden ötürü birçok hata yapılacağına, atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada mezardan ateş çıkması gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine bu sayede sadece bir insana yardım etmekle kalmayacağına, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, maddi ve manevi olarak destek olacağına, spora başlayacağına ve bu sayede sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine alamet ettiğine inanılır.

2 yorumlar

  1. Rüyamda. mezar kazılmış ve içinden ateş çıkmakta mezarın üstün de de bir çadır var. Tanımadığım birisinin mezarı şimdi beni de mi buraya atacaklar diyorum ve uyanıyorum.

    • Değerli Ziyaretçim,
      Görülen rüya kararlara, çözümlere ve uğura rivayet eder. Rüya alimlerine göre az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, kendisine zarar veren kişileri hayatından çıkaracağına; sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına; şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına yorulur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.