Rüya Tabirleri / mezar rüyaları / Rüyada mezara yemek koymak

Rüyada mezara yemek koymak

Spread the love

Rüyada mezara yemek koymak kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, işlerinde kara geçeceğine, hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına ve yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine, kişinin iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezara yemek koymak gördüyseniz

  • Yemek konusunda abartılı davranışlarınız olabilir.
  • Beklenmedik durumlar ya da geri dönüşler söz konusu olabilir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada mezara yemek dökmek birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına rivayet etmektedir.

3 yorumlar

  1. Rüyada kullanmış olduğumuz kömürlükte dedemin mezarını duvarın yakınında gördüm kömürlüğün içi geniş tertemiz benle birlikte 3 yada 4 kişi dedemin arkadaşları var galiba ben yerde patatesli kete gördüm dilimlenmisti 2 tanesini aldım yerden ( bu sırada kendimi arkada sırada gördüm elimdeki kete için maşaallah ne de büyükmüş dedim) aldım ve dedemin mezarına koydum sen patatesli keteyi seversin diye sonra tekrar arkadaki sırada buldum kendini yerde kete nin kırıntıları vardı bende basmamaya çalışıyordum. Kömürlükte çıkarken yakın bir akrabamın mezara koyduğum keteleri aldığını işittim. Çıktıktan sonra evin bahçesinde buldum kendimi güneşli bir hava her yer yeşillik grup grup oturan insanlar vardı ağaç gölgesinde , annemin yanına gittim sen çok kötü oldun seni hastaneye götürelim dedi.( sanki karabasan çöker ya hareket edemezsin vücudunda ağırlık olur rüyada da böyle hissettim zar zor kalktım)

    • Değerli Ziyaretçim,
      Görülen rüya rütbeye, atılan adıma ve kalkınmaya delalet eder. Rüya alimlerine göre rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına; elindeki imkanları ve nüfuzunu da kullanarak güzel adımlar atacağına; işinde itibar edineceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına işaret eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.