Rüya Tabirleri / isim rüyaları / Rüyada mezar taşında isim görmek

Rüyada mezar taşında isim görmek

Rüyada mezar taşında isim görmek sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, çok büyük sıkıntıya düşeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, içinin de rahat edeceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada mezar taşında isim gördüyseniz

  • Çekingenlik ya da güvensizlik önemli kayıplara sebep olabilir.
  • Daha az denenmiş yoldan ilerlemeniz performansınızı arttırmak veya ilerleme şansı yakalamanızı sağlayacak bir yol bulabilirsiniz.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada mezar taşına isim yazmak büyük mutluluklar yaşayacağına, yaralayacağına ve küstüreceğine, çok Rüyada Başkası Tarafından Taşlanmak Alınan bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, geçim derdine düşmeyeceğine, kişinin malını kaybedebileceğine rivayet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada mezar taşında isim okumak zahmetli durumların sona erdirileceğine, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, yoluna pek çok engelin çıkacağına, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İsmail

Ben rüyamda toprak altında kalarak ölen büyük dayımın mezarını ve yanında başka isimli birinin mezarını gördüm aynı rüyada yaşayan babaannemi de gördüm. Bir yorum bulamadım

Elif

Ben oğlumun mezar taşını okudum rüyamda aklımdan hiç çıkmıyo