Rüya Tabirleri / aşı rüyaları / Rüyada meyve aşısı görmek

Rüyada meyve aşısı görmek

Rüyada meyve aşısı görmek işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, elindeki imkânları seferber edeceğine, işinde büyük başarı elde edeceğine, büyük başarılara imza atılacağına, ayaklarının yere basması yerine daha hayalci davranan rüya sahibinin ailesiyle arasında da geri dönüşü zor sıkıntılar ve kavgalar yaşanacağına yorulur.

Rüyada meyve aşısı gördüyseniz

  • Mesafenizi korumalısınız.
  • Seçeneklerinizi açık tutmanızda fayda var.

Rüyada meyve aşısı yapmak ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların Allah katında karşılığını bulacağına, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, engellerin ortadan kalkacağına, yaşanan sorunların günden güne çoğalacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments