Rüya Tabirleri / alışveriş rüyaları / Rüyada meyve alışverişi yapmak

Rüyada meyve alışverişi yapmak

Rüyada meyve alışverişi yapmak sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına ve uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine, üzüntülerinden ve sorunlarından ötürü daha büyük bir kayba uğrayan rüya sahibinin atacağı yanlış adımlar yüzünden iş hayatında çok büyük bir sorun yaşayacağına, yapılan çalışmalar karşılığında büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine yorulur.

Rüyada meyve alışverişi yapmak gördüyseniz

  • Sağlıkla, finansla veya hukukla ilgili konuların dikkatle ele alınması gerekiyor.
  • Bazı kişilerle sırlarınızı paylaşmanız sorun yaratabilir.

Rüyada sebze meyve alışverişi yapmak iş hayatında maddi zarara uğranacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik içinde yaşanacağına, hanesinin bollukla dolacağına, ay sonunu getirmekte zorluk çekileceğine, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments