Rüya Tabirleri / baş rüyaları / Rüyada merdiven başında görmek

Rüyada merdiven başında görmek

Rüyada merdiven başında görmek hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına, dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada merdiven başında gördüyseniz

  • Şef, işveren ya da aile büyükleriniz gibi kimselerden gelen olumlu yaklaşımlar sizi şaşırtabilir.
  • Kadınsanız sevdiğiniz kimsenin çok istediğiniz bir davranışıyla karşılaşacaksınız.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada merdiven başında olmak sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, giriştiği bütün işlerde sorunlarla karşılaşacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına ve kendisini kısa bir zaman içinde çok iyi yerlere getirecek işler gerçekleştireceğine, toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, masa başı bir işe girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada merdiven başında beklemek sorunlarından bu sayede kurtulacağına, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, kazançlı bir işin başına geçirileceğine, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, iş hayatında ve aile hayatında tartışmaların çok yoğun bir şekilde yaşandığı ve sorunlara bir türlü çözüm bulunamadığı bir döneme girileceğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada merdiven başında durmak maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, kızı olanların da gelin edeceğine, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine, çok büyük sorunlar yaşayacağına, ancak işlerin gün geçtikçe daha da bozulması ve düşünülen adımların atılamaması yüzünden bazı sorunlar yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada merdivenin başında oturmak herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, bir sebeple çok büyük zararlar edeceğine, idealist kimse olacağına, çok büyük fırsatları kaçıracağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments