Rüya Tabirleri / kan rüyaları / Rüyada mendilde kan görmek

Rüyada mendilde kan görmek

Rüyada mendilde kan görmek işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, birçok kişinin yapması gereken işin altında kalınacağına, güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına işarettir.

Rüyada mendilde kan gördüyseniz

  • Geleceğinizle ilgili doğru kararlar alabilmek, doğru seçimler yapabilmek için kendi başınıza kalmaya ihtiyacınız var.
  • Bazı kişiler her zamanki hareketleriyle sizi yanıltmayacaklar, daha doğrusu yaptıklarına hiç şaşırmayacaksınız.

Rüyada beyaz mendilde kan görüldüyse iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, ruhen ve bedenen yenileneceğine, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments