Rüya Tabirleri / memur rüyaları / Rüyada memura para vermek

Rüyada memura para vermek

Rüyada memura para vermek daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, rahat bir hayat yaşanacağına, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine, aksi şekilde daha da kamçılayacağına, hareketlerine ve yaşamına çeki düzen vermek isteyeceğine işaret eder.

Rüyada memura para vermek gördüyseniz

  • Planlarınızı tartışmaya açmanız, kimlerin bir parçası olmak istediğini, kimlerinse olmayacağını anlamanızı sağlayabilir.
  • Size yük olan kişiler canınızı sıkabilir.

Rüyada nikah memuruna para vermek büyük mutluluklar yaşayacağına, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına, variyetinin her geçen gün artacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine ve kendisine ait fikirlerin başkası tarafından kullanılacağına, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine, sıkıntılarını üzerinden atacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada devlet memurundan para alındığında eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine ve bir türlü orta yolu bulamayacağına, sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine, bir insanın yaşayabileceği en güzel ve en kutsal duyguları yaşama şansına sahip olacağına, mal varlığının neredeyse eriyeceğine, karısının çok mutlu olacağına, önünü göremez olacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments