Rüya Tabirleri / şal rüyaları / Rüyada mavi şal görmek

Rüyada mavi şal görmek

Rüyada mavi şal görmek kazancını birkaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına, Stresli ve zor günlerin yaşanacağına, işlerinin ve iletişiminin bozulacağına, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine, önemli kişi haline geleceğine ve toplumda itibar sahibi ve önde gelen kişiler arasında yer alacağına, güzel ve olumlu haberler alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mavi şal gördüyseniz

  • Neyse ki, belli problemleri çözmenize yardımı dokunabilecek veya kararlar almanızı sağlayabilecek kişiler yakınınızda olacak.
  • Genelde çevrenizdeki kadınlarla iyi ilişkiler kurabileceksiniz.

Rüyada mavi şal örtmek rüya sahibi için kişi ne kadar tedbir alırsa alsın bir türlü istediği sonuca ulaşamayacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, işlerinin çok iyi olacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada mavi şal takmak el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, fakirlik ve yokluk göreceğine, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine tabir olunur.

Rüyada mavi şal almak yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, gereğinden fazla açıldığı için de maddi zorlukların kapıda olacağına, onlara seve seve bildiklerini aktaracağına, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mavi şal hediye almak dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, nimetin ve kazancın artacağına, rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine yorumlanır.

Rüyada koyu mavi şal takmak rüya sahibi için yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, moralin ve keyfin yerine geleceğine, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada mavi şal satın almak iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, rüya sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına, maddi olarak atılacak bir adım sayesinde zenginliğe kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada mavi şal örmek eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, mal varlığında kayıplar yaşayacağına, maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına, yeni bir karar alma sürecine girileceğine, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine yorulur.

Rüya tabir edenlere göre rüyada mavi şal bağlamak ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına, sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, daha iyi bir yaşama sahip olma hakkı varken adım atamamak ve gereken cesareti gösterememesi yüzünden olduğu yerde sayacağına işaret etmektedir.

Rüyada açık mavi şal görüldüyse amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine, girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine, çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına yorumlanır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Murat

Rüyada bekar baldızımı mavi şal takmış gördüm