Rüya Tabirleri / giysi rüyaları / Rüyada mavi renk giysi görmek

Rüyada mavi renk giysi görmek

Rüyada mavi renk giysi görmek çok daha büyük işlere gireceğine, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, ölmüş büyüğünün cennette olduğuna, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, başarılı bir kişi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mavi renk giysi gördüyseniz

  • Maddi bakımdan ya da sosyal hayatınızı ilgilendiren konularda oldukça şanslı bir sürece giriyorsunuz.
  • Zamanınızı doğru kullanmamanız veya boşa harcamanız nedeniyle eleştiri veya şikyetler söz konusu olabilir.

Rüyada mavi renk giysi giymek hayırlı bir iş için sevilen bir kişiden yardım istenmesine rağmen amaca ulaşılamayacağına, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, ikili ilişkilerde pürüzler çıkacağına, ummadığı yerden rızka nail olmaya işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments