Ana sayfa » Leğen rüyaları » Rüyada mavi leğen görmek

Rüyada mavi leğen görmek

Rüyada mavi leğen görmek çok kötü günler yaşayacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına, elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, tövbelerinin ve dualarının da kabul olacağına delalet etmektedir.

Rüyada mavi leğen gördüyseniz

  • Korkularınızla yüzleşebilirseniz, dış görünüşünüzde, imajınızda olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.
  • Yeni kişilerle tanışabilirsiniz veya mevcut ilişkinizde yeni şeyler deneyebilirsiniz.

Rüyada büyük mavi leğen görüldüğünde projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, işlerde tatsız bir sürecin başlayacağına, verilen sözlerin yerine getirilmesi sırasında hiç hesapta olmayan problemlerle karşılaşılacağına, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, kırgınlık yaşanacağına ve tartışmalı günler geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada mavi leğen alınması kendisine fazlaca kar getireceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, dost ve akrabaları ile mutlu olacağına, o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, yeni girişimlerde bulunacağına ve gelirinin arttırmak için atılıma geçeceğine, kırılan kalbin onarılacağına ve kırgınlık yaşanmış bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine rivayet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada mavi leğen yıkamak aksiliklerin baş göstereceğine, hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, girilen bir işten ötürü uykusuz zamanlar geçirileceğine, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top