Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada mavi kuşun eline konması

Rüyada mavi kuşun eline konması

Rüyada mavi kuşun eline konması çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, Allah yolunda ilerleyeceğine, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, başına gelen kötü olaylardan ötürü çok huzursuz olacağına, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mavi kuşun eline konması gördüyseniz

  • Tartışmalara girmemeye çalışın.
  • Başarılarınızla da kendinizi çevrenize karşı kanıtladığınızı düşünebilirsiniz.

Rüyada mavi kuş eline alındığında hayatını yeni bir şehirde kurmaya çalıştığı halde çok zorluk yaşayacağına, bir sebeple kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, onu yorgun ve hasta bir görüntüye getireceğine, büyük zorluklar yaşayacağına, aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments