Rüya Tabirleri / kına rüyaları / Rüyada mavi kına kıyafeti görmek

Rüyada mavi kına kıyafeti görmek

Rüyada kına kıyafeti giymek rüyayı gören kişi için ancak daha sonra yaşanacak çeşitli sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekerek hiç beklemediği birçok sıkıntı ile yüz yüze geleceğine ve yaptığı işlerde neredeyse attığı her adımda çok büyük problemler yaşayacağına, sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, böylece büyük kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, insanlar tarafından da daha çok sevgi ve saygı göreceğine, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına delalet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada kına kıyafeti aramak sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına ve şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine, mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, başarıları ile konuşulacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine alamettir.

Rüya yorumlarına göre rüyada yeşil kına kıyafeti giymek kendini çok halsiz ve mutsuz hissedeceğine, sorunlarının da çözüleceğine, çocuk sahibi olmak istiyorsa da eşinin hamile haberini alacağına, kendi hayatının dışında çevresindeki insanların yaşamlarında pek çok musibete şahitlik edeceğine, arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments