Rüya Tabirleri / kalem rüyaları / Rüyada mavi kalem görmek

Rüyada mavi kalem görmek

Rüyada mavi kalem görmek kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine, üzüntü veren bir durumun iyice araştırılıp çözüme kavuşturulacağına, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, maddi kriz yaşanacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına, karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada mavi kalem gördüyseniz

  • Siz bir erkekseniz kadınlarla olan ilişkileriniz sosyal ilişkilerin dışında da güçlüdür.
  • Yeni ortaya çıkan haberlere veya bilgilere göre sizin için hangi yönde ilerlemenin doğru olacağını daha rahat bulabilirsiniz.

Rüyada mavi kalem vermek kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşanacağına ve sıkıntı çekileceğine, kendini dinine daha fazla vereceğine, kötü gününü de paylaşacağına, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine ve sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi kalem alınması sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, işlerinin çok iyi gideceğine, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada mavi kalem hediye alınması zorlukların kolayca aşılacağına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine, bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada mavi kalem sürmek rahata ereceğine ve maddi olarak da güç kazanacağına, elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, hiç beklenmeyen bazı sıkıntıların başgöstereceğine alamet eder.

Rüyada tükenmez mavi kalem görüldüyse tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına ve tasarrufa gitmesi gerekeceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada mavi kalemle yazı yazmak çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına ve yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, elinde bulunan imkânlara rağmen insanlara olan güveninin sarsılmasından ötürü iş hayatından uzunca bir süre uzak kalacağına ve kendisinin hiç bilmediği bir konuda bazı insanlar tarafından öne sürüleceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments