Rüya Tabirleri / kağıt rüyaları / Rüyada mavi kağıt görmek

Rüyada mavi kağıt görmek

Rüyada mavi kağıt görmek bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine, hepsinin alın terinin karşılığı olacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, epey bir süreden beri tanınan biri ile güzel bir ilişkiye başlanacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, eksiği kendinde bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada mavi kağıt gördüyseniz

  • Özel yaşamınızla ilgili konular nedeniyle hukuki veya kurumsal bazı konuları sorgulamanız gerekebilir.
  • Ya da olmadığınız birisi gibi davranma eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada mavi kağıt almak hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, hayırlı olarak başlayan bir çalışmanın kötü bir şekilde ve geride yüklü miktarda borç bırakarak biteceğine, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments