Rüya Tabirleri / çiçek rüyaları / Rüyada mavi çiçekli nevresim görmek

Rüyada mavi çiçekli nevresim görmek

Rüyada mavi çiçekli nevresim görmek teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, onun da her zaman kendisine faydası dokunacağına, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada mavi çiçekli nevresim gördüyseniz

  • İnsani yardım kuruluşlarıyla veya gönüllü yardım işleriyle uğraşmanız aşk hayatınızı veya duygu dünyanızı da olumlu etkileyebilir.
  • Sizi endişelendiren bazı durumlarda yardıma hazır olursanız olaylarda fark yaratma şansınız olabilir.

Rüyada beyaz çiçekli nevresim görüldüyse mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine, spor yapmaya başlanılacağına, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, büyük sıkıntılar yaşanacağına ve üzüntülü durumlara düşüleceğine, huzurlu ve sağlıklı olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çiçekli nevresim takımı görüldüyse hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, bol hayır duası alınacağına, hem hayatının kurtulacağına, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments