Rüya Tabirleri / et rüyaları / Rüyada masada pişmiş et görmek

Rüyada masada pişmiş et görmek

Rüyada masada pişmiş et görmek yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, işinde dar boğaza gireceğine ve ticari faaliyetlerinde azalma başlayacağına, bol muhabbette olacağına, zararların telafi edileceğine, çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına tabir olunur.

Rüyada masada pişmiş et gördüyseniz

  • Planlardaki değişiklikler daha keyifli işlere yer açabilir.
  • Kırmızı çizgileri geçmemekte fayda var.

Rüyada masada pişmiş balık görülmesi maddi anlamda güç kaybedeceğine, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına, sorunlarının birken beş olacağına, eskisi gibi kolay şekilde yaşayamayacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments