Rüya Tabirleri / çamaşır rüyaları / Rüyada leğende kirli çamaşır görmek

Rüyada leğende kirli çamaşır görmek

Rüyada leğende kirli çamaşır görmek atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, insanlarla iç içe olacağına, kuş gibi hafifleyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada leğende kirli çamaşır gördüyseniz

  • Duygularınızı paylaşmanız aradığınız desteği bulmanızı kolaylaştırabilir.
  • Kaygılı veya zorlu bir ilişki içine girme yolundasınız.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada leğende kirli çamaşır yıkamak ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, bugüne kadar aldığı aile desteğinden mahrum kalacağına, toplum içinde daha oturaklı davranacağına, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments