Rüya Tabirleri / çiş rüyaları / Rüyada lavaboya çiş yapmak

Rüyada lavaboya çiş yapmak

Rüyada lavaboya çiş yapmak çok dikkat çekeceğine, attığı her adımda çok zarar edeceğine, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada lavaboya çiş yapmak gördüyseniz

  • Evinizi, ailenizi ya da aşk hayatınızı ilgilendiren konularda duygular ortaya çıkabilir veya işin içine karışabilir.
  • Bazı konuların istediğiniz şekilde halledilmesinde ısrar etmeniz, olayların daha da kötüye gitmesi anlamına gelebilir.

Rüyada mutfak lavabosuna çiş yapılması baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine ve yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments