Rüya Tabirleri / kuş rüyaları / Rüyada kuşun sana saldırdığını görmek

Rüyada kuşun sana saldırdığını görmek

Rüyada kuşun sana saldırdığını görmek gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine, yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına, iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, şüpheli bir olay yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuşun sana saldırdığını gördüyseniz

  • Hangi konularda ekstra beklentiler içerisindeyseniz kavuşmak üzeresiniz.
  • Aşk hayatınızda ateşli, çoşkulu bir tutuma girerek ilişkide bulunduğumuz kişiye yerine getirmekte zorlanacağınız sözler verebilirsiniz.

Rüyada kuşun sana konması rüyayı gören kişi için omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, çok daha uzun bir ömre sahip olacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına ve mutluluğa ereceğine, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuşun sana çarpması ilim irfan öğreneceğine ve âlim kişilerden sayılacağına, ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada kuşun sana saldırması iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine ve uzun yılardan beri hayal ettiği şeylere sabır ve azim göstererek yakın bir zaman içinde kavuşacağına, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına, hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına, ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments