Rüya Tabirleri / hasta rüyaları / Rüyada kuşun hasta olduğunu görmek

Rüyada kuşun hasta olduğunu görmek

Rüyada kuşun hasta olduğunu görmek sorunlarını teker teker aşacağına, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuşun hasta olduğunu gördüyseniz

  • Ya da çağrılarınıza tepkisiz kalan kişileri adres listenizden silebilirsiniz.
  • Bazen hayat hepimizi haddinden fazla yoruyor.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kuşun hasta olması el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına, kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, sağlık sorunlarının sona ereceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, tövbe etmeden vefata, müjdeli haberler ve beklenmedik teklifler alacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yağtu

Merhabalar,rüyamda 2 adet muhabbet kuşumun olduğunu gördüm,biri yeşil digeri beyazdı kapalı olan kafesin kapısı açılmıştı ve kuşlar hastalanmıştı önce yeşil olan kuşu gördüm gagası uzuyordu git gide garip bir ses çıkarıp bana doğru geliyordu daha sonrada beyaz kuşu gördüm ağzından beyaz birşeyler geliyordu kafasında kan lekesi vardı rüyadan bu şekilde uyandım huzursuz oldum Allah hayıra çevirsin anlamı nedir ?

Yağtu

Teşekkür ederim bilgileriniz için