Rüya Tabirleri / ateş rüyaları / Rüyada kuş sürüsüne ateş etmek

Rüyada kuş sürüsüne ateş etmek

Rüyada kuş sürüsüne ateş etmek yeni ilişkiler kurulacağına, kişinin başkasının yardımı ile yerden kalktığını görmesi ise başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olamayacağına, hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına, aksi şekilde daha da kamçılayacağına, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına alamettir.

Rüyada kuş sürüsüne ateş etmek gördüyseniz

  • Kolayca başa çıkmanız mümkün olan konular size yapılması imkansız ya da çok zor işler olarak görünebilirler.
  • Alışılmadık aktiviteler veya farklı yerlere ziyaretler esnasında aşk hayatınızı renklendirebilecek bazı kişilere ilgi duyabilirsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada domuz sürüsüne ateş etmek maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, edilen duaların Allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, yapılan yardımların hiçbir şeye yaramayacağına, akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına yorumlanır.

Rüya alimlerine göre rüyada kurt sürüsüne ateş etmek millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, önünün açık olacağına, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına, yaptığı işlerin çok iyi kazançlar getireceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments