Rüya Tabirleri / kadın rüyaları / Rüyada küs olduğum kadını görmek

Rüyada küs olduğum kadını görmek

Rüyada küs olduğum kadını görmek projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine, hayat içerisinde en zor anlarda bir çıkış yolu bulacağına, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, özellikle maddi konularda kişinin çaresiz hissedeceği durumlar yaşamak zorunda kalacağına inanılır.

Rüyada küs olduğum kadını gördüyseniz

  • Deneyimleriniz bazı konularda kendinizi zorlamanız gerektiğine işaret ediyor.
  • Bazı kişilerin sözde desteklerinden haz almayabilir veya hain plan kokusu alabilirsiniz.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada küs olduğun kadına sarılmak büyük bir saygınlık kazanacağına, yokluk içine gireceğine, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine ve çok saygın bir iş markası olacağına, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, çok güzel günler ile karşılaşacağına yorulur.

Rüya tabircilerine göre rüyada küs olduğun kadınla öpüşmek çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, hiç bilmediği bir işe gireceğine, yüklü siparişler alacağına, beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına, işlerin büyük bir açmaza gireceğine delalet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada küs olduğun kadınla konuşmak insanlar arasında hak ve adaleti gözetmeye, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, büyük bir üzüntü ve endişe yaşayacağına, elinden geliyorsa ona borç vereceğine ve daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına, maddi açıdan zarar edileceğine, duymadığı sözleri duyacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments