Rüya Tabirleri / kürtaj rüyaları / Rüyada kürtaj masası görmek

Rüyada kürtaj masası görmek

Rüyada kürtaj masası görmek elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sorunlarının son bulacağına, rüyayı gören kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine delalet eder.

Rüyada kürtaj masası gördüyseniz

  • Gerilim yaşamamak için olumlu davranmaya özen göstermelisiniz.
  • Yeni ilişkiler kurabilir, hobilerinize zaman ayırabilir, arkadaşlarınızı ziyaret edebilirsiniz.

Rüya yorumcularına göre rüyada kürtaj masasına yatmak iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına, özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, yaşanılan semtte ya da iş hayatında bir dedikoduya malzeme olunacağına, çok sevinip işinin başına geçeceğine, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments