Rüya Tabirleri / yazı rüyaları / Rüyada kurandan yazı görmek

Rüyada kurandan yazı görmek

Rüyada kurandan yazı görmek kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine, daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine, İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına ve hayatını yeni baştan düzenleyeceğine, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına işaret eder.

Rüyada kurandan yazı gördüyseniz

  • Zor da olsa, kuralları dikte eden kişilere tolerans göstermeye çalışın.
  • İşinizi veya genel anlamda hayatınızı ilgilendiren konularda tamamen farklı düşüncelere sahip olabilirsiniz.

Rüyada kurandaki yazıların silinmesi rüyayı gören kişi için kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına, geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine, büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kurana yazı yazmak kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, büyük başarısızlıkların bu sayede ortadan kalkacağına, bereket ve zenginlik olacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments