Rüya Tabirleri / Rüyada kumanın olduğunu görmek

Rüyada kumanın olduğunu görmek

Rüyada kumanın olduğunu görmek çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, çeşitli yatırımlarda bulunarak mal ve mülk sahibi olacağına, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve çok hayıtlı bir kısmet ile evleneceğine, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine tabir olunur.

Rüyada kumanın olduğunu gördüyseniz

  • İşinizde tamamlamadığınız konuları gözden geçirerek, unutulan birşeyin olup, olmadığına bakmalısınız.
  • Size yapılan tekliflerin ardında başka şeyler olabileceği kuşkularından kurtulmalısınız.

Rüya yorumlarına göre rüyada kumanın evine gitmek yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına, sevaplarıyla Allah’ın sevgisini kazanacağına, yeni bir sosyal çevreye kavuşulacağına, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kumanın hamile olduğunu görüldüğünde genç kimselere eğitim vereceğine veya akademisyen olacağına, istediği arabaya bineceğine, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, bazen işsiz ve aşsız kalacağına, her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, büyük paralar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments