Ana sayfa » Kum rüyaları » Rüyada kum taş görmek

Rüyada kum taş görmek

Rüyada kum taş görmek bereketi ve zenginliği bulacağına, kısmetlerin ve işlerin açılacağına, bir sebeple kendisine ve ailesine çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde içlerinden birinin bir şekilde zarar göreceğine, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına, işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına alamettir.

Rüyada kum taş gördüyseniz

  • Kendinize yeni yollar yeni ufuklar açıyorsunuz.
  • Karlı sonuçlar elde etmek için pratik olmanız gerekiyor.

Rüyada kumdan taş çıkarmak rüyayı gören için hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, kimseyle konuşmayacağına ve durumun doktor tarafından çözüleceği hale geleceğine, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, zor zamanların biteceğine, çok büyük kötülemeler yapılacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada kumdan taş toplamak işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine, kendisini biraz toparladığı zaman vereceği bazı hatalı kararlar ve karşısına çıkacak bir kişi tarafından uğrayacağı büyük bir iftira yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, huzurunu yerine getireceğine, ele geçen para miktarının artmasıyla da kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına ve gereksiz yere üzüleceğine inanılmaktadır.

Rüyada kumdan taş ayıklamak rüyayı gören kişi için girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, projenin gerçekleştirileceğine ve maddi açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, çok istenen bir konuda geri adım atılacağına alamet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top