Rüya Tabirleri / delik rüyaları / Rüyada kulak deliği görmek

Rüyada kulak deliği görmek

Rüyada kulak deliği görmek yoğun duygular yaşayacağına, yol yordam öğretileceğine, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, elinin darlık içinde kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kulak deliği gördüyseniz

  • Bazı yardımlar yapmayı düşünüyorsanız, kaynaklarınızı kontrol etmeniz gerekiyor.
  • Hayata basit şekilde yaklaşmalısınız.

Rüyada kulağının delik olduğunu görüldüyse dostlardan zarar görüleceğine, uğradığı zararın telafi edileceğine ve büyük başarılar kazanacağına, kendi ekmek teknesine sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kulak deliğinin iltihaplanması hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına, malına gelecek zarara inanılmaktadır.

Rüyada kulak deliği kanaması yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine, hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına, zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına tabir olunur.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kulak deliğinden kan gelmesi çok güzel gelişmeler yaşanacağına, büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kulağın delik olması hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine ve dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına, zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine, sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, kendini çok iyi hissedeceğine alamet eder.

Rüyada kulak deliğinin büyümesi rüyayı gören kişi için yaptığı işlerin küçümseneceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine alamet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kulak deliği yırtılması girdiği bir ortaklıktan büyük kayıplar ile çıkacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine, bazı kötü niyetli kimseler tarafından yalan yanlış bilgiler verilerek kandırılmaya çalışılacağına, yaşadığı hayatın ve Allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kulak deliği kapanması kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, maddi gücünü yitireceğine bu nedenle de çok kötü günler geçirmek zorunda kalacağına, hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına, bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına, işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kulak deliğinden kir çıkması arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, zor zamanların böylece geride kalacağına, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, bir sebeple yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kulak deliğinin yırtıldığını görüldüyse atılan bazı adımların çok büyük sorunlara sebep olacağına, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bu sayede bitirileceğine, hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kulağa delik açmak hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına, hataları için ettiği tövbelerin de Allah katında yerini bulacağına, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, borçlarından ve sorunlarından kurtulacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments