Rüya Tabirleri / sandık rüyaları / Rüyada küçük sandık görmek

Rüyada küçük sandık görmek

Rüyada küçük sandık görmek verilen kararların geri çekileceğine, zor günler geçirileceğine, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küçük sandık gördüyseniz

  • Eğlence isteğinizde aşırılıklar gözleniyor.
  • Farklı niyetleri, ajandaları veya beklentileri olan kişiler kendilerini ya da olayları çok farklı gösterebilirler.

Rüyada küçük sandık hediye almak yaptığı hatalardan ötürü uzun zamandan beri devam eden bir borcunu ödeyemeyeceğine ve üzüntü duyacağına, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve bu sayede mutlu olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine bu sayede hedeflerini gerçekleştirmenin yolunu bulmuş olacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, her işi ile daha çok ses getireceğine ve büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments