Rüya Tabirleri / kız rüyaları / Rüyada küçük kızın öldüğünü görmek

Rüyada küçük kızın öldüğünü görmek

Rüyada küçük kızın öldüğünü görmek aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, bereketli günler geçirileceğine, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, başına çok güzel olaylar geleceğine, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada küçük kızın öldüğünü gördüyseniz

  • Gerçekleri açıkça ortaya koymazsanız, işinize karışan ya da sizi kötü göstermeye çalışan kişiler olabilir.
  • Yapmaktan hoşlandığınız şeylere daha fazla önem vermelisiniz.

Rüyada kızının öldüğü haberini almak zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, mesai saatlerinin de uzun olacağına, özellikle genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments