Rüya Tabirleri / iç rüyaları / Rüyada koyun iç yağı görmek

Rüyada koyun iç yağı görmek

Rüya tabircilerine göre rüyada koyunların içinde olmak maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, onun yolundan ayrılmayacağına, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, çözümlere ve çarelere kavuşacağına işarettir.

Rüyada koyunların içinde domuz görüldüyse işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına, büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına, uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada koyun iç organları görüldüğünde yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine ve elinde maddi değeri olan her şeyi satmak zorunda kalacağına, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, ancak daha sonra yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments