Rüya Tabirleri / koyun rüyaları / Rüyada koynunda kurbağa görmek

Rüyada koynunda kurbağa görmek

Rüyada koynunda kurbağa görmek çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok daha rahat bir şekilde ilerleyeceğine, içinin huzurla dolacağına, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, tehlikeye atılmaktan çekinmeyeceğine, rakiplerini mağlup edeceğine işarettir.

Rüyada koynunda kurbağa gördüyseniz

  • Yakınlarınızın size bir süprizi olabilir.
  • İlişkilerinizi canlandırabilir, güçlendirebilir veya yeni kişilerle arkadaşlık kurabilirsiniz.

Rüyada koynuna kurbağa girmesi rüyayı gören için rüya sahibinin de çok mutlu olacağına, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük bir sorunla karşılaşmazsa eğer herhangi zarara uğramayacağına, sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine, sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments