Rüya Tabirleri / fare rüyaları / Rüyada koynuna fare girmesi

Rüyada koynuna fare girmesi

Rüyada koynuna fare girmesi bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, çok büyük kazanç elde edileceğine, mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine yorumlanır.

Rüyada koynuna fare girmesi gördüyseniz

  • Hoşunuza giden bazı şeyler almanız ya da dostlarınıza bazı ikramlarda bulunmanız veya misafir ağırlamanız olasıdır.
  • Çok yoruldunuz ya da hırpalandınız, biraz da eğlenceye veya sanatsal aktivitelere zaman ayırmalısınız.

Rüya tabircilerine göre rüyada koynundan fare çıkması her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, zor durumların tatlıya bağlanacağına, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments