Rüya Tabirleri / idrar rüyaları / Rüyada kovada idrar görmek

Rüyada kovada idrar görmek

Rüyada kovada idrar görmek gerek aile hayatında gerekse de iş hayatında bazı üzüntüler yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ermesinde çok büyük fayda sağlayacağına, ele geçen para miktarının artmasıyla da kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına, maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, kişinin hayatından yana hayır bulacağına delalettir.

Rüyada kovada idrar gördüyseniz

  • Hedef veya hayallerinizi unutmayın.
  • Hangi cinsiyetten olursanız olun, paraya ihtiyaç duyabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Rüyada kovaya idrar yapmak hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine, çok büyük mutluluk duyacağına, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine ve herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına, Allah katında yükseleceğine, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments