Rüya Tabirleri / ata rüyaları / Rüyada koşan ata bindiğini görmek

Rüyada koşan ata bindiğini görmek

Rüyada koşan ata bindiğini görmek iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, istediği gibi hareket edeceğine delalettir.

Rüyada koşan ata bindiğini gördüyseniz

  • Çok fazla konuyla ilgileniyor veya bazı konularda çok hızlı gidiyor olabilirsiniz.
  • Sabah saatlerinde yanıltıcı olaylar ya da hayal kırıklıkları yaşanabilir.

Rüyada koşan ata binmek rüya sahibi kişi için hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments