Rüya Tabirleri / Rüyada korner kullanmak

Rüyada korner kullanmak

Rüyada korner kullanmak iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, canın ve malının da her zaman güvende olacağına, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, ona şifa olmayacağına ve rahatlık getirmeyeceğine, eskileri yâd edeceğine, işlerin günden güne açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada korner kullanmak gördüyseniz

  • Hiçbir art niyet olmayan durumları bile şüpheyle karşılama eğilimlerindesiniz.
  • Haberleşmeler konusunda yaşayacağınız problemleri ise çevrenizdeki insanlardan yardım alarak çözümleyin.

Rüyada kornerden gol atmak sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, hayatından razı geleceğine yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments