Rüya Tabirleri / ağaç rüyaları / Rüyada korkup ağaca tırmanmak

Rüyada korkup ağaca tırmanmak

Rüyada korkup ağaca tırmanmak başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada korkup ağaca tırmanmak gördüyseniz

  • Çözüme kavuşmamış bazı konular sizin lehinize bir seyir izleyebilir.
  • Bazı konularda size oldukça işe yarar bilgiler verebilirler.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada aslandan korkup ağaca çıkmak şerefli bir hayat süreceğine, dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına, eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına alamet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada korkup ağaca çıkmak daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, büyük emekler vereceğine, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine, birikim yapma imkânı elde edeceğine, elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada köpekten korkup ağaca çıkmak bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine bazen de her şeyin güllük gülistanlık olacağına, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına, sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine, rahatsızlık yüzünden bir süre işlerden uzak durulacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments