Rüya Tabirleri / köpek rüyaları / Rüyada kör köpek görmek

Rüyada kör köpek görmek

Rüyada kör köpek görmek çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, tüm kalbi ile Allah’a döneceğine, yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına, girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kör köpek gördüyseniz

  • İhtiyacınız olmayan şeyler satın alabilirsiniz.
  • Vitaminli yiyeceklere yönelmelisiniz.

Rüyada gözü kör köpek görüldüyse yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine, ancak tüm bu sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine, hedefine çok kolay ulaşacağına, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına alamettir.

Rüyada siyah kör köpek görmek sorunların tatlıya bağlanacağına, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine ve bundan güç alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kör köpek saldırması maddi kolaylığa ulaşacağına, haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine, kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kör köpek beslemek daha çok saygı ve destek göreceğine ve el üstünde tutulacağına, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, mevcut düzeninin de kişiyi çok mutlu etmeyeceğine, yeniden sulh ortamının sağlanacağına, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz kör köpek görülmesi bolluk içinde yaşayacağına, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada kör köpek yavrusu görüldüyse maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, ancak daha sonra çok büyük bir pişmanlık yaşayıp kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, risk almaktan özenle kaçınacağına, yapılan planların alt üst olacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine ve uzunca bir süre yalnız kalacağına delalet eder.

Rüyada kör köpek ısırması evlatların hayırsız çıkacağına, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments