Rüya Tabirleri / Rüyada kopya muamelesi görmek

Rüyada kopya muamelesi görmek

Spread the love

Rüyada kopya muamelesi görmek uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına ve istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebilineceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına inanılır.

Rüyada kopya muamelesi gördüyseniz

 • Duygusal yaklaşımlarınız baştan çıkarma yönünde olabilir.
 • Yaşam felsefenizde değişiklik oluşabilir.

Rüyada deli muamelesi görüldüyse ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına, kudretinin yerine geleceğine, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, mesleğindeki statüsünün de artacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada hırsız muamelesi görüldüyse ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, şerefli bir hayat süreceğine, yapılan yardımların hiçbir şeye yaramayacağına, ona emek vereceğine, uğranılan zararın paylaşılacağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine alamet etmektedir.

3 yorumlar

 1. Avatar

  Rüyamda okuldaydım ve yengemin yeğeniyle aynı sınıfta sınav oluyorduk. Yengemin yeğeni benden küçük ama rüyada aynı sınıfta ve sınavdayız. Onun sınav kağıdına kopya amacı gütmeden doğru şıkkı işaretlemiş mi diye baktım. O sınav kağıdını verdikten sonra kendi kağıdıma baktım. O soruyu işaretledim sanıyordum. Sorunun üstündeki boş yeri karalamışım. Soruyu işaretledim. Hoca ,benim ortaokul hocamdı, bana dönüp ondan kopya çektiğimi anladığımı ve işaretlediğim anı beklediğini söyledi. Beş puan kıracaktı. 100 puanı hak ettiğimi düşünüyordum. Hocaya ısrarla kopya çekmediğimi söyledim. O kız bana inanıyordu. Hoca test kitabından yeni soru çıkardı. Bana sordu. Soruda normalde birkaç soru varmış. Bunu o an göremedim. Ben tek soru var sanarak çözmeye başladım. Doğru cevabı bir türlü bulamadım. İş işten geçmişti. Israrım sonucu tekrar bana bir iş verdi. Beş puanımı geri alıp almadığımı göremedim.

  (Okul okumuyorum. Dün sadece okuldan konuştuk, ertesi gün bunu gördüm)

  • Avatar

   Değerli Ziyaretçim,
   Görülen rüya kazanca, başarıya ve sağlığa delalet eder. Rüya alimlerine göre israf etmeden, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına; herkesin parmakla göstereceği kadar başarılı bir iş hayatına kavuşacağına; rızkının artacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun yerine geleceğine tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.