Rüya Tabirleri / köprü rüyaları / Rüyada köprü üstünde görmek

Rüyada köprü üstünde görmek

Rüyada köprü üstünde görmek endişe duyulan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, işlerin sürekli büyüyeceğine, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine, yeni bir ev alınacağına, küslerin ve dargınların barışacağına işarettir.

Rüyada köprü üstünde gördüyseniz

  • Orijinal fikirler, sıra dışı yaklaşımlar, teknolojik anlamda yenilikler, elektrik elektronik başlıklı konularda haberler, alışverişler söz konusu olabilir.
  • Mesafenizi korumalısınız.

Rüya yorumlarına göre rüyada köprü üstünde yürümek ancak eğer bu şekilde hayatını sürdürmezse çok kötü durumlara düşeceğine ve büyük sıkıntılar çekip üzülmek zorunda kalacağına, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine sırt çevireceğine, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, rahatının yerine geleceğine ve psikolojisinin yaşadığı güzel olaylar sayesinde daha iyi olacağına, her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine rivayet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada köprünün üstünde koşmak hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, parasal anlamda rahat edeceğine, eşinin kendisine her konuda destek vereceğine, daha fazla gelir elde edeceğine ve mal varlığının artacağına alamet eder.

Rüyada köprü üstünde oturmak stres nedeniyle uzun zamandan beri yaşanan bir sağlık sorununun tedavisi için bir hekime başvurulacağına, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, rüyayı gören kişinin kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine, sağlık sorunlarının geçici olacağına, alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumcularına göre rüyada köprü üstünde uçmak bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına tabir olunur.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada tahta köprü üstünde yürümek başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına, bundan menfaat elde edeceğine ama yaptığı yanlış nedeni ile artık huzurunun kalmayacağına, varlıklı ve konforlu bir hayat sürüleceğine, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında başarılı olmaya yorulur.

Rüyada köprü üstünden geçmek rüya sahibi kişi için güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, insanlara öncülük edeceğine, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada köprünün üstüne yıkıldığını görüldüğünde işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine, kazancında da artış meydana geleceğine ve rüya sahibinin hayatından memnun olacağına, hayatının güzelliklerle dolacağına, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada köprünün üstünden su akması ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada köprünün üstündeyken yıkılması insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, işinin ehli olacağına yorulmaktadır.

Rüyada köprü üstünde durmak yapılan çalışmaların heba olacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, eline güzel fırsatların geçeceğine ve hiçbir eksiğinin ve derdinin de kalmayacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına yorulur.

Rüya yorumcularına göre rüyada köprünün üstüne çıkmak yatırımların işlerini büyütmek için gerekli miktara kavuşacağına, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine delalet eder.

Rüyada köprü üstünde yatmak rüyayı gören için sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada köprü üstünde olmak eşlerin birbirine düşeceğine ve son karar olarak ayrılacağına, bilgin ve usta kişi haline geleceğine, ele güne muhtaç hallere geleceğine, sorunların büyük darbeler vuracağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments