Rüya Tabirleri / köpek rüyaları / Rüyada köpek yavrusuna yemek vermek

Rüyada köpek yavrusuna yemek vermek

Rüyada köpek yavrusuna yemek vermek insanlara karşı güveninin sarsılacağına, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, maddi açıdan rahat edileceğine, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, yaptığı işlerden çok para kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada köpek yavrusuna yemek vermek gördüyseniz

  • Olup biten şeyleri anlamakta zorlanabilir veya şaşırtıcı olayları izlemek zorunda kalabilirsiniz.
  • Özel hayatınızdaki kişiler başarılılarınızı engelleyebilir.

Rüyada kedi yavrusuna yemek vermek uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına ve bu dönemde kendisini işe yaramaz hissedeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına bu yüzden hane içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçirileceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments